Kağıthane’de Koltuk Yıkama Firmaları

Bağcılar yavuz selim mahallesi koltuk yıkama şirketi

Kağıthane’de Koltuk Yıkama Firmaları

Kağıthane ilçesinde hizmet veren firmamız detaylı koltuk yıkama yapmaktadır. Koltuk takımlarınızın rengi solmuş, kirlenmiş ve lekelenmiş ise sizde bize ulaşarak koltuklarınızı yıkatarak ilk koltuklarınızın ilk günki rengine ve temizliğine kavuşabilirsiniz.

Koltuklar kullanıma bağlı olarak kir tutmakta ve çeşitli zararlı mikro organizmalara (maytlara) yer sahipliği yapmaktadır. Buda sağlığınıza tehlike oluşturmaktadır.

Size en yakın servisimizi yönlendirerek koltuklarınızı, çekyat ve yataklarınızı endüstriyel koltuk yıkama makinaları ile yıkatabilirsiniz.

Kağıthane’de gezici servisimiz bulunmakta olup bizleri arayarak en yakın koltuk yıkama servisimizi yönlendirebiliriz.

Köpüklü Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Fiyatları

İstanbul Kağıthane’de en uygun fiyat politikasını izlemekteyiz. Koltuk takımını 100 TL’den başlayan fiyatlarla yıkatabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmetini antibakteriyel deterjanlarla yapmakta, buharlı olarak derinlemesine temizlemekte yıkamaktayız

Koltuk yıkamanın yanı sıra leke çıkartma, çekyat yıkama, yatak yıkama, oto koltuk yıkama işlemlerini yerinizde uzman servisimiz tarafından yapmaktayız.

Kağıthane Servis Bölgelerimiz

Kağıthane Hakkında

Kağıthane, İstanbul’un 39 ilçesinden biri olup Avrupa yakasında bulunmaktadır. Kağıthane ilçesinin komşu ilçeleri : Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Alibeyköy, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Beyoğlu’dur.

Tuik verilerine göre Kağıthane’nin nüfusu 440 Bindir. %50,71’i erkek, %49,29’u kadındır.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

Tıkla ARA
Open chat