Koltuk Yıkama

Köpüklü Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama

Temizliğinde zorlanılan, lekeli ve kirli koltuklar sağlığımızı tehdit etmektedir. Pratik bir temizlik hizmeti olan koltuk yıkama servisi detaylı koltuk yıkama yapmaktadır.

Bütün Koltukları Pratik Bir Şekilde Yıkıyoruz

Sıradan silme ve benzeri temizlik işlemleri, koltuk ve kanepeler için yeterli değildir. Sürekli kirlenen koltuklar ve kanepeler, silindikçe kiri altta toplar. Her sildiğiniz zaman kir sertleşir ve üst kısımda ince bir tabaka şeklinde birikir. Sonuçta, sildiğiniz halde kirli kalan koltuklarla baş başa kalırsınız. Bu sorunu derinlemesine temizlik imkanı sunan İstanbul koltuk yıkama servisimiz çözmektedir.

Çözüm Bizde

Silme veya benzeri yöntemlerle koltuk temizleme yöntemleri, belli bir zaman sonra, koltuğun kirden görünmemesine neden olur. Çıkmayan lekeler ve tabaka haline gelen kir, daha etkili bir yönteme ihtiyaç duyar. Bu etkili yöntem İstanbul koltuk yıkama yöntemidir.

Etkili ve aynı zamanda derinlemesine temizlik imkanı sunan profesyonel makinelerimiz, tabaka haline gelen kiri çözer ve vakumlar. Çıkmayan lekeler konusunda kesin çözüm üreten İstanbul koltuk yıkama elemanlarımız, özel temizlik maddeleriyle kir çıkarma konusunda uzmandır. Süper vakum özelliğine sahip makinelerimizle, koltuklarınız eskisinden daha temiz bir hale gelecektir.

Zaman Kaybetmeyin

Servis hizmetinin en önemli konusu, zamandır. Her müşteri için İstanbul koltuk yıkama programında belli bir servis süresi tayin edilmiştir. Bu süre zarfında servis çalışanlarımız, İstanbul koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmektedir.

Amatör yıkama yöntemleri, zaman kaybının yanı sıra iş dünyasında aksamalara neden olmaktadır. Ofislerde ve iş yerlerinde, elemanlar asıl işi bırakıp temizlikle uğraşıyorlar. Sonuç olarak, asıl iş aksıyor ve iş verimi düşüyor. Aynı şekilde ev hanımları, silme yaparak, koltuk temizleme işlemi gerçekleştirmektedir. Bütün bu yöntemler, İstanbul koltuk yıkama yöntemleri kadar etkili sonuç meydana getirmemektedir.

Kurutma Sorunu Yok

Makinelerimizin vakum özelliği, maksimum seviyededir ve yıkama esnasında koltukta su bırakmamaktadır. Mükemmel durulama işlemi sayesinde kısa süre sonra koltuğunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüzeysel ve derinlemesine İstanbul koltuk yıkama işlemi sayesinde, koltuklarınız mis gibi olacaktır. İstediğiniz mükemmel kaliteyi kapınıza getiren firma elemanlarımız, istediğiniz zaman istediğiniz adrese gelerek, yerinde yıkama çözümleri sunmaktadır.

Zaman kaybetmeden hizmet sunan firmamız, her türlü kanepe ve koltuğu mükemmel bir şekilde yıkamaktadır. İstanbul koltuk yıkama kategorimizde, antika özelliğine sahip koltuklarda yer almaktadır. Değerli olan ve özenle yıkanması gereken nadide koltuklarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Randevu & Fiyat Teklifi AL

En uygun fiyat teklifi ve koltuk yıkama servis gününü girerek temizliğe ilk adımı atın.

  Ad Soyad
  Email
  Telefon
  Mesaj

  Koltuk Yıkama Hizmeti

  İstanbul geneli koltuk yıkama hizmeti alarak lekeli ve kirli koltuklarınıza elveda edin.

  Koltuklar günlük kullanımlardan dolayı yemek yerken, içecek içerken lekelenmelere, aşırı kullanımdan terleme ve kötü kokulara neden olabilmektedir.

  Birde evcil hayvanınız varsa çok daha kısa sürede yeni ve temiz koltuklarınız zamana bağlı olarak kötü kokulara, lekelere ve zararlı maytlara neden olmaktadır.

  Hem sağlık hemde görüntü açısından koltuklar hoş olmayan görüntülere, kokulara neden olmaktadır.

  Oysa koltuk yıkama hizmeti alarak 1-2 saatlik temizlik sonucunda köpüklü koltuk yıkama ile hem lekelerden hemde kötü koku ve bakterilerden arındırabilirsiniz.

  İstanbul geneli koltuk yıkama hizmeti ile müsait olduğunuz gün ve saatte randevu ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Görüntü açısından eski görünen birçok koltuğu derinlemesine yıkayarak eski temiz günlerine dönen koltuklar sahipleri tarafından çöpe atılıp yeni koltuk almayı düşünülürken yıkama sonrası vazgeçmektedirler.

  Hem yeni koltuk maliyetinden kurtulabilir hem de misafirlerinizi özgüvenle ağırlayabilirsiniz.

  Dört Mevsim Koltuk Yıkama Hizmeti

  İnsan vücudu, dışarıdan gelen mikroplar ve virüsler nedeniyle rahatsızlanır. Temiz bir ortam ve temiz bir yaşam, virüs oluşumunu engeller. İstanbul koltuk yıkama programımız sayesinde, yaşadığınız mekanlar çok daha sağlıklı hale gelecektir.

   

  İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde hizmet veren şirketimiz, İstanbul’un bütün semtlerine hizmet götürmektedir. İstanbul ilçesinin bütün mahallelerine ulaşabilen İstanbul koltuk yıkama servis aracımız, adresinize en kısa sürede ulaşmaktadır.

  Hijyenik Koltuk Yıkama

  Hayatımızı olumsuz etkileyen virüsler, mikroplar ve bakteriler, temiz olmayan yerlerde bulunur. Vücut temizliği kadar, yaşadığımız mekanların temiz olması da önemlidir. İstanbul koltuk yıkama personelimiz, virüs oluşumunu ve mikrop oluşumunu maksimum önleyen profesyonel çözüm seçenekleri sunmaktadır. Solunum yolu ile insan vücuduna giren zararlı bakteriler, virüsler ve mikroplar, profesyonel temizlik yöntemiyle tamamen ortadan kalkar.

   

  Dezenfekte İçin Koltuk Yıkama

   

  Virüs ve mikroptan arınmış bir ortam isteyenler için yüzde yüz hijyenik İstanbul koltuk yıkama yöntemi sunuyoruz. Dezenfekte konusunda profesyonel olan elemanlarımız, yaşadığınız mekanların tam anlamıyla temiz olması için özel yöntemleri tercih etmektedir. Sektöre özel üretilen ve emiş gücü çok yüksek olan özel İstanbul koltuk yıkama makineleriyle hizmet vermektedirler. Bu makinelerin çekiş gücü, profesyonel temizlik maddeleriyle birleşerek, koltuklara özel yıkama seçenekleri sunmaktadır.

  Sağlıklı Koltuk Yıkama Uzmanlık İster

  Çok zaman alan ve istenilen sonucu vermeyen amatör İstanbul koltuk yıkama yöntemleri, istediğiniz sonucu vermez. Koltuk temizleme işlemlerinde bir bezle silme işlemi de istediğiniz sonucu vermez. Bezle silmek, sadece yüzeysel kirleri temizler. Derinlemesine temizlemez. Ev ortamına özel tasarlanan halı yıkama makineleriyle koltuk temizlemek de istediğiniz sonucu vermez. Bu makinelerde emiş gücü çok yüksek değildir.

   

  Koltuk Yıkama Randevu

   

  Firmamızın güzide servis ekibi, profesyonel İstanbul koltuk yıkama makineleriyle, evinize kadar gelerek, kirli koltuklarınızı güzel bir şekilde yıkamaktadır. Bu hizmet için, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Kimlik, iletişim, koltuk ve adres bilgilerini müşteri hizmetlerine bırakın. En kısa sürede İstanbul koltuk yıkama elemanlarımız, adresinize gelsin. Firmamızın profesyonel servis ekipleri, adresinize ulaşmadan önce telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıktığı taktirde, sizin için yeni bir randevu işlemi gerçekleştirilmektedir.

  En uygun koltuk yıkama fiyatını alın

  Tıkla ARA
  Open chat