Koltuk Yıkama Nedir?

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nedir?

Koltuk yıkama: Zamanla yeni alınan koltuklar kullanıma bağlı olarak kirlenmekte, bakteri oluşturmakta ya da lekelenmektedir. Bu yüzden yıkama ihtiyacı duyulmaktadır.

Kirlenen ve lekelenen koltuklar kötü kokmakta, kötü bir görüntü oluşturmakta ve sağlık açısından zararlı canlı organizmalar türetmektedir.

Bu ihtiyacı karşılamak için eskiden teknolojinin olmadığı zamanlar genellikle ev hanımları detarjanlı sular ile koltuk yüzeylerini silmekteydiler.

Teknolojinin yaygınlaşması ile endüstriyel koltuk yıkama makinaları geliştirildi ve sadece yüzey yıkaması değil koltuğun derinliklerine kadar detarjanlı, buharlı sıcak su ile yıkanabilmekte ve güçlü koltuk yıkama motorları ile yıkanabilmektedir.

Çalışan ev hanımlarının yanı sıra güç gerektiren insan gücüyle koltuk yıkama işlemi demode olmuş olup artık sektör haline gelen bu işlemi koltuk yıkama uzmanları tarafından detaylı temizlik ile endüstriyel makinalar ile yapılmaktadır.

İstanbul’da Koltuk Yıkama

İstanbul koltuk yıkama hizmetini en çok alan illerin başını çekmektedir. Sadece evler değil, cafeler, ofisler hatta araç sahipleride İstanbul’da koltuklarını yıkatmaktadır.

Nüfusun yoğun olması, cafeler için yoğun kullanım olmaktadır. Bu yüzden koltuklar hızla kirlenmekte ve lekelenmektedir.

Kurumsal Firmaların Tercihi KoltukYikamaciniz.NET

Kurumsal markalar, şirketler, cafeler, ve site sakinleri yıllardır İstanbul’da bizleri tercih etmektedir. Beğenilen yıkama tekniğimiz ve personelimizin titizliği bizleri 10 Yıldan fazladır tercih sebebi yapmaktadır.

Sizlerde koltuklarınızı antibakteriyel olarak yıkatmak, kir, leke, kötü kokulardan kurtulmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

Tıkla ARA
Open chat