Koltuk Yıkamayı Profesyonellere Bırakın

Koltuk Yıkamayı Profesyonellere Bırakın

Koltuk Yıkamayı Profesyonellere Bırakın

Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı her şeyden önemli gelir. Temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamak da ilk önceliğinizdir. Bu önemli hususlardan ve önceliklerden yola çıkarak 18 yıldır koltuk yıkama başta olmak üzere ev içi temizlik hizmeti veriyoruz.

 Koltuk Yıkama İstanbul Da Her Köşesine Hizmet Vermektedir.
Evde Koltuk Yıkama Hizmetinin Adı İst Yıkama Hizmetleridir.
Yerinde Halı Yıkama Da Dev Kampanya Hizmetiniz Dedir.
İstanbul Ofis Temizliği İşlemlerini 24 Saat Aralıksız Hizmet Verilir. 
Sandalye Yıkama İstanbul Hizmetini 24 saat Aralıksız Vermekteyiz.
Koltuk Yıkama Fiyat Listesi Konusunda İndirim Yapmaktadır.
Ofis Halısı Yıkama Şirketi İstanbul Serviseyiz.
Koltuk Silmenin Püf Noktaları Bilgisini Sizlerle Paylaşmaktan Onur Duyarız.
Ofis Halısı Yıkama Şirketi İstanbul Serviseyiz.
Yerinde Halı Yıkama İstanbul Şirketi Servisimiz İndirimli Fiyat Vermektedir.

 18 yılın verdiği deneyim, uzmanlık ve teknolojik gelişmeyle İstanbul ve bütün ilçelerinde koltuk yıkama hizmetini gerçekleştiriyoruz. Siz sevdiklerinize zaman ayırırken, uzman ekibimiz yerinde koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek, sağlıklı ve hijyenik şekilde size teslim ediyor.

 İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetinizde

 İstanbul koltuk yıkama firması olarak, İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet veriyoruz. Sadece evlerinizde koltuk yıkamakla kalmıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanında yaşayabilmeniz için tecrübe ve teknolojik araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

 Sadece evler için koltuk yıkama hizmeti vermiyoruz. İş yerleri ve ofislerde bulunan koltuk, kanepe ve koltuk takımlarının da temizliğini yapıyoruz.

 Hastaneler, okullar, camiler, kısacası bütün sosyal yaşam alanları hizmet alanımıza giriyor. Çünkü, sosyal yaşam alanları kirlenmeye ve mikrop tutmaya elverişli yapıdadır. Virüs, bakteri, mikrop ve mitelar insan sağlığını olumsuz etkileyen canlılardır. Bulunduğunuz ortamdan bunların temizlenip, arındırılması sağlığınız için çok önemlidir.

 Firmamız, insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu doğrultuda, profesyonel ekibimiz, yaşam alanınızı hem dezenfekte etmekte hem de mikrop ve kirlerden arındırmaktadır.

 Neden Koltuk Yıkama Hizmeti Almalısınız?

 Hayatımızın her anında ve bölgesinde bulunan mikroplar, basit sayabileceğimiz normal süpürme veya silme işlemleriyle ortadan kaldırılamıyor. Fabrikasyon temizlik maddeleriyle halı, yorgan, yatak, koltuk yıkama veya silmeniz de buna dâhildir.

 Günlük olarak süpürdüğünüz veya sildiğiniz halı ve koltuklarınızın derinlemesine temizliğe ihtiyacı bulunuyor. Çünkü siz silmeye veya süpürmeye çalıştıkça mite denilen gözle görülmeyen zararlı canlılar daha derine iniyorlar. Siz de yüzeysel temizlikle kalıyorsunuz.

 Bakteri ve mikrop dışında, günlük kullanım sonucunda koltuklarınız kirlenmekte veya lekelenebilmektedir. Fabrikasyon temizleme araçlarıyla silmeniz ya kiri daha da yayacak ya da döşemenin rengini bozacaktır.

 Çalışanlar için ev veya iş yerinde koltuk temizliği büyük zahmet ve zaman ister. Misafir ve göz zevki için koltuk takımlarının ilk günkü ışıltısında ve canlılığında olmasını istiyorsanız koltuk yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 Koltuk Yıkama Hizmetimiz

 İster eviniz isterseniz iş yeriniz için olsun bir telefonla koltuk yıkama firması olarak yanınızdayız. Yoğunluk ve bulunduğunuz konum doğrultusunda size de uyacak bir güne randevu veriyoruz. Randevu ve her türlü bilgi için günün istediğiniz saatinde bizi arayabilirsiniz.

 Belirttiğiniz adreste, profesyonel koltuk yıkama ekibimiz tam saatinde oluyor. Öncelikli olarak çalışma alanını düzenliyoruz. Koltuğunuzda lekeleri (varsa) belirliyoruz. Herhangi bir renk atma olasılığına karşı, görünmeyen küçük bir bölgede ön temizleme yapıyoruz.

 Leke temizleme işleminden sonra son teknolojik araçlarımızla ön temizleme gerçekleştiriyoruz. Daha sonra antibakteriyel ve tamamen organik temizleme sıvılarımızla derinlemesine temizlik yapıyoruz. Durulama işleminden sonra, herhangi bir nem ve ıslaklık kalmaması için son detayları uyguluyoruz.

 Ortalığı dağıtmadan, zamanınızı çalmadan ve tamamen temiz ve hijyenik koltuklarınızı size teslim ediyoruz. Mis gibi kokan ve dezenfekte edilmiş koltuklarınızda gönül rahatlığıyla oturup, misafir ağırlayabilirsiniz.

 Koltuk Yıkama Hizmetimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

 İstanbul ve tüm ilçelerine 7/24 koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. 0212 268 25 00 ya da 0533 361 20 13 numaralı çağrı hatlarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü bilgi veya randevu alabilirsiniz. İsterseniz 0533 361 20 13 numaralı hattımıza, koltuklarınızın resmini çekerek whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizin için en uygun ve avantajlı fiyatı verecektir.

 Siz sevdiklerinizle zaman geçirirken, biz de derinlemesine ve antibakteriyel temizlikle koltuklarınızı tertemiz yaparak, size teslim ediyoruz.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

Tıkla ARA
Open chat