Koltuktaki çiş kokusu nasıl gider

Koltuktaki çiş kokusu nasıl gider küçük bebeklerimiz evde istemeyerek koltuk ve kanepe üzerine yaptıkları çiş bize dert olmaktadır bizler 15 yıllık deneyimle bu sorunlarınızı tamamen yok etmekteyiz.

Koltuktaki çiş kokusu nasıl çıkar bu soruyu genellikle evde kedi besleyen müşterilerimiz kedim koltuğa çişini yaptı nasıl temizlenir sorusunu sorarlar bizde onlara yılların tecrübesiyle hizmet vererek koltuk yıka işlemini gerçekleştiririz.

Koltuktaki çiş kokusu nasıl geçer o bölgeye en az 3 kere yıkama işlemi uygulanırsa bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Koltuktaki çiş kokusu nasıl gider
Koltuktaki çiş kokusu nasıl gider

Koltukta çiş kokusu nasıl giderilir bu sorunun değişik sebeplerden kaynakladığı için değişik işlemler yapılmaktadır evdeki evcil kedi ve köpeklerdenim kaynaklanan sorun mu yoksa evlatlarımızın küçük yaramazlıklarından kaynaklanan sorun mu ama bizi koltuk yıkama şirketimiz ayri yöntemlerle bu sorundan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Koltuktaki çiş lekesi nasıl temizlenir lekeye uygun kimyasal veya halk arasındaki adi ile detarjan seçilerek yıkama işlemi ile sonuç elde edilir.

İstanbul avrupa yakası koltuk yıkama ve anadolu yakası koltuk yıkama tüm ilçe ve mahallelere hizmetimiz mevcuttur.
koltukta idrar kokusu nasıl giderilir
sidikli koltuk nasıl temizlenir
çiş yapılan koltuk nasıl temizlenir
koltuktan çiş kokusu nasıl çıkar
koltuktan idrar kokusu nasıl çıkar
koltuktaki idrar kokusu nasıl çıkar
koltuktaki çiş kokusu nasıl çıkar
koltukta çiş kokusu nasıl giderilir
koltuktaki çiş kokusu nasıl geçer

İdrarın kendine has kokusu, doğal olarak oluşan bakterilerden ve ürik asit kristallerinden, yani kristalleşen idrar artığından kaynaklanır. Bu kristaller sık sık giysiler, kumaşlar ya da halılar gibi gözenekli ve nemli yüzeylerde hapsolur. Bakteriler idrarla beslenirken de ortaya güçlü bir amonyak kokusu çıkar.[1] Bu yüzden, idrar lekesini sadece silmek ya da lekeye “hafif hafif dokunmak” yetmez, daha fazlasını yapmak gerekebilir. Leke görünürde kaybolsa da koku muhtemelen geçmez. Bu makale sayesinde giysilerindeki, tuvaletteki, mobilyalardaki ve zeminlerdeki nahoş idrar kokusunu gidermene yardım edecek birçok yöntem öğreneceksin en basit ve hizli yöntem koltuk yıkama hizmeti satın almaktır.

İdrar kokusu ve lekesi yaşam alanlarında istenmeyen durumlardan biridir. Sirke, deterjan, oksijen gibi çeşitli maddeler yardımı ile çıkarılabilen idrar lekesi için günümüzde özel ürünler satılmaktadır.

İdrar Kokusu ve İdrar Lekesi Giderme Yöntemleri

İdrar kokusu küçük çocukları ya da evcil hayvanı bulunan kişilerin sık sık karşılaştığı durumlardan biridir. Halıya, koltuklara ya da evin çeşitli bölümlerine sinmiş olan bu koku zaman içerisinde daha da belirgin bir hal alarak yaşam alanlarında rahatsızlık oluşturabilir. Kıyafetlerde oluşan idrar kokusunun giderilmesi kolay olurken eşyalarda oluşan kokuları gidermek için özel yöntemler denemek gerekebilir. Bu Sorundan Kesin çözüm İstanbul koltuk yıkama şirketinden yani bizden yârdim talebinde bulunmaktır.

Kıyafetlerin üzerinde oluşan idrar lekesini ve idrar kokusunu geçirmek için bol deterjan kullanılarak yıkanması gerekir. Kokunun giderilmesinde kokulu yumuşatıcılar denenebileceği gibi parfüm ve ya çeşitli kokular ile idrar kokusunu maskelemek kesin sonuçlar vermeyecektir. Bu nedenle yıkanarak temizlenmesi gerekir. Kesin ve etkili yöntem koltuk yıkama İstanbul firması bulup hizmet almaktan geçer

Evdeki halı, koltuk ya da örtü gibi alanlarda oluşan idrar kokusunun giderilmesinde eğer idrarın yapıldığı alan görülmüşse hemen müdahale edilmesi gerekir. Bu konuda deterjanlı bir bezle ovalayarak idrarlı kısmın çıkması sağlanabilir. Ancak koltuk gibi iç kısmına ulaşamayacağınız alanlardaki idrar kokusunu gidermek için öncelikle nemi alacak ve kokuyu ortadan kaldıracak yöntemler denenmelidir. Evde tek başınıza bu sorunla baş edemiyorsanız profesyonel bir şirket koltuk yıkama işlemi yapanlardan yârdim edinmektir.

Koltuk ta Evde İdrar Kokusunu Geçirmenin Yolları

Sirke Kullanmak

Halılarda ve ya koltuklarda oluşan idrar kokusunun geçmesi için sirke kullanılabilir. Sirke oldukça etkili bir koku giderici olduğu gibi koltuk gibi iç kısmı süngerli olan yapılarda bulunan bütün idrar kokusunu ortadan kaldıracaktır. Nemin ortadan kalkmasını da sağlayacak olan sirkeden idrarlı olan kısma dökülmesi ve kuruyana kadar beklenmesi gerekir. Birkaç gün sonra sirkeli kısımlarda herhangi bir koku kalmayacaktır.

Çocukların yataklarındaki idrar kokusunun giderilmesinde de sirke kullanılabilir. Yatağın lekeli kısımlarına dökülerek koku ve leke giderilebilir.

Tıkla ARA
Open chat