pendik koltuk yıkama firması tarafından yapılabilmektedir

pendik koltuk yıkama firması tarafından yapılabilmektedir

Pendik Koltuk Yıkama Şirketi

            Pendik merkezli olarak İstanbul’un genelinde aktif bir şekilde hizmet veren Pendik koltuk yıkama firması çeşitli seçenekleri ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Ayrıca sadece temizlik ve yıkama işlemleri yapılmamakla birlikte, firma tarafından çeşitli hijyen çalışmaları da gerçekleştirilmektedir.

            18 senedir İstanbul’un geneline hitap eden Pendik koltuk yıkama firması, çok sayıdaki uzman personeli ile kısa süreler içerisinde oluşturulan talepleri sonuçlandırabilmektedir. Temiz ve ferah bir yapıya sahip olan çalışma alanı, koltukların hijyenik bir ortamda temizlenebilmesini mümkün kılmaktadır. Ayrıca yalnızca koltuk temizliği değil, halı temizliği de pendik koltuk yıkama firması tarafından yapılabilmektedir. Tüm temizlik işlemlerinin fiyatı piyasa ortalamasının altında olacak şekilde belirlenmiş ve her kesimden kişinin kolaylıkla ulaşabilmesi mümkün hale getirilmiştir.

            Bazı yapılarda kullanılan halılar kimi zaman taşınamayacak boyutlarda olabilmektedirler. Bu ve buna benzer durumlarda pendik koltuk yıkama firması tarafından yerinde yıkama hizmeti verilmektedir. Aynı durum, taşınamayacak koltuklar için de geçerlidir. Bu tür durumların yaşanması halinde firma tarafından talep edilen ücret de aynı şekilde piyasa ortalamasının altında kalmaktadır. Bu sayede kolaylıkla yıkama ve temizleme hizmeti satın alınabilmektedir.

 24 Saat Kesintisiz Koltuk Yıkama Hizmeti

            Çoğu koltuk ve halı temizleme işleri çalışma saatlerinin dışında yapılmaktadır. Müşterilerin talebinin de bu doğrultuda olması, firmaları standart mesai saatleri dışında da çalışmaya itmiştir. Bu nedenle pendik koltuk yıkama hizmeti yalnızca standart mesai saatleri içerisinde değil, günün 24 saati aktif olarak tüm İstanbul ilçelerindeki müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Günün her saati müşterinin belirttiği adresten teslim alınan koltuklar ve halılar, en kısa süre içerisinde işlem görmekte ve tekrardan adrese teslim edilmektedir.

            Profesyonel ve alanında uzman olan şirket personelleri sayesinde de ürünlerin tamamı taşıma esnasında veya temizlik esnasında zarar görmemekte ve aynı şekilde müşteriye teslim edilmektedir. Sektör geneline göre fazlasıyla ekonomik bir hizmet seçeneği sunan Pendik koltuk yıkama firması, çok yönlü hizmet anlayışı sayesinde her geçen gün daha fazla kişi veya kurum tarafından tercih edilmekte ve kendisine duyulan güveni arttırmaktadır. Firma tarafından verilen hizmetlerin geliştirilmesi ile birlikte uzun bir süredir İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tamamına aktif olarak hizmet verilmektedir.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

Tıkla ARA
Open chat