Şişli Koltuk Yıkama Hizmetleri

Şişli Koltuk Yıkama Hizmetleri

Şişli Koltuk Yıkama

Evlerimizde en çok kullandığımız ve üstlerinde en uzun vakit geçirdiğimiz ürün koltuklardır. Dolayısıyla, fazlaca haşır neşir olduğumuz bu ürünler fazlaca kirlenir ve tozlanır. Özellikle evde küçük çocuk ve hasta olması durumunda bu durum yok daha fazla yaşanır ve belli aralıklar ile koltukların mutlaka temizlenmesi gerekir.

Şişli koltuk yıkama sadece temiz bir görüntü elde etmek için değil, hijenik bir ortam için düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü özellikle alerjik astımı olan bir çocuk varsa koltuklarda fazlaca biriken tozlar sebebiyle rahatsızlanabilir.

Şişli koltuk yıkama
Şişli Koltuk Yıkama

 Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

 Koltuk temizlemek çok kolay bir iş değildir. Çünkü özellikle bazı kumaş çeşitleri oldukça fazla leke tutar. Bu da koltuk temizliğini önemli derecede zorlaştırır. Ayrıca, siz ne kadar klasik yollar ile temizlediğinizi düşünseniz de özellikle bazı mikrop çeşitlerinden kurtulmayı başarmanız zordur.

 Son yıllarda kadınlarında iş yaşamına girmesi, ev işlerine ayırabilecekleri vaktin azalmasına sebep olmuştur. Ev temizliği ile ilgili daha profesyonel firmalardan hizmet almaya başlamışlardır. Ancak burada önemli olan hizmetin hangi firmadan alınacağıdır. Bütün profesyonelliği ile devreye Şişli koltuk yıkama girebilir.

 Koltuk Yıkama Hizmetlerimi

 Firmamız Şişli’un bütün ilçelerine şişli koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Özel ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile evinize geliyor ve koltuklarınızı temizliyoruz. Bizi 24 saat arayabilirsiniz.

 Müşterilerimize hizmet güvencesi vermekteyiz. Çünkü hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Koltuklarınız önce derinlemesine yıkanır ve daha sonra vakumlanır. Ayrıca firmamızın en önemli amacı en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilmektir.

Yerinde Mükemmel Koltuk Yıkama

Hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren Şişli koltuk yıkama personelimiz, kısa sürede istediğiniz koltuk modelini yıkamaktadır. Deri koltukların yanı sıra, sunni deri, kadife ve kumaş koltuklar da hizmet programımız içerisinde yer almaktadır.

 İlçenin Bütün Mahallelerine Kısa Sürede Ulaşıyoruz

 İşinin uzmanı olan elemanlarımız, randevu saatinden önce sizi aramaktadır. Evdeyseniz ve acil bir işiniz çıkmadıysa, söz verilen zamanda elemanlarımız adresinize ulaşmaktadır. Elemanlarımız, evinize geldikten sonra, ilk aşamada koltukları incelemektedir.

 Koltuk sayısı, koltuğun yüzeyi ve diğer bütün özellikler tek tek incelenmektedir. İlk aşamada çıkmayan lekeler için özel kimyasal madde kullanılmaktadır. Daha sonra genel Şişli koltuk yıkama işlemine geçilmektedir. Elemanlarımız, derinlemesine yıkama özelliğine sahip makineyle hızlı bir şekilde yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

 Yaz Kış Hizmetinizdeyiz

 İnsan için koltukların önemi bir başkadır. Dinlenmek isteyen herkes için koltuklar en iyi seçenektir. İş hayatında misafirhanelerde, evde ve bekleme salonlarında, koltuklar hızlı bir şekilde kirlenir. Haftalık temizlik işlemlerinde koltuklar silinmediği zaman, kullanılmaz hale gelir.

 Silme Yapmak Kirin Gömülmesine Neden Olur

 Koltukların silinmesi, koltuğun yüzeyinde yer alan kirin iç kısma gömülmesine neden olur. Her silme yaptığınızda kir gömülür ve bir zaman sonra silme yaptığınız halde koltuk temizlenmez. Bunun nedeni, yüzeysel temizlik işlemiyle koltuk yüzeyinin ve iç kısmının kirle dolmasıdır. Ayrıca kir içeri gömüldükçe koku yapar. Bunun çözümü ise profesyonel Şişli koltuk yıkama programıdır.

 Koltuk Yıkama Hizmetimizin Avantajları

 Servis hizmeti konusunda uzman olan firma elemanlarımız, derinlemesine Şişli koltuk yıkama hizmetiyle, koltuğunuzun her zaman temiz kalmasında önemli rol oynamaktadır. Ahşap kısımlardan iç kısımlara kadar koltuğunuzun en ücra köşesine kadar bütün noktalarını en iyi şekilde yıkıyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran Şişli koltuk yıkama programımızın birçok avantajı vardır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 1- Zaman kaybı yaşamadan koltuklarınızı en iyi şekilde yıkatmış olursunuz. şişli koltuk yıkama servisimiz, sizin için en uygun zamanda yıkama işlemi gerçekleştiriyor.

 2- Pahalı deterjanlarla silme yaparak hem zaman, hem para kaybı yaşamazsınız.

 3- Derinlemesine ve etkili şişli koltuk yıkama işlemleriyle, koltuğunuz mis gibi kokar ve her zaman temiz kalır.

 4- İstediğiniz zaman yerinde şişli koltuk yıkama hizmetimizi talep edebilirsiniz.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

Tıkla ARA
Open chat